8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinliğimize kurumumuzdaki kursiyer kadınlarımıza yönelik ” kadın hakları” konusunda Avukat Hatice Us , “sağlıklı beslenme nedir” konusunda Diyetisyen Ruken Yavaş, “Kadınlarda eklem ve kas ağrıları” konusunda Ortopedi Uzmanı Op. Dr. Fatih Kemal Doğan’a katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Program sonunda konuşmacılara çiçek yerine Mersin’de yaşayan SMA hastası Asrın Efe’nin tedavisinde katkı amacıyla yapılan bağış kartları takdim edildi.

Kadınlarımıza, Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in, Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan’ın, Çukurova Belediye ve Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı Soner Çetin’in, Kadınlar Günü mesajı çiçek ve ajandaları takdim ettik.

Katledilen tüm kadınların anısına saygı duruşuyla başlanılan program yoğun ilgiden ötürü 2 saat kadar sürdü. Kadınların yapmış oldukları geri dönüşler ise “böyle bir günün vesilesiyle ihtiyaçları olan konularda çok güzel bilgilendiklerini söyleyip” konuşmacılara ve katkı sunan Belediye Başkanlarına teşekkürlerini ilettiler.